Įvadas

Kviečiame aplankyti Baltiją – senovinių pilių, nuostabių bažnyčių, smėlėtų Baltijos jūros paplūdimių šalis, kur legendos persipina su tikrove, kur istoriniai miestai dera su unikaliomis gamtos platybėmis, kur puoselėjamos kultūros tradicijos. stipriai vietos žmonių gyvenime.

Maloniai kviečiame kartu su mumis patirti tai, kas geriausia, ką gali pasiūlyti Lietuva ir kitos Baltijos šalys. Per dešimties metų patirtį, siekiančią 1992 m., mūsų kelionių agentūra išplėtojo savo veiklą, kuri šiuo metu sudaro plačiausią paslaugų spektrą, pradedant kelionių bilietų, viešbučių, automobilių ir restoranų užsakymais ir baigiant kelionių parengimu. atitinka įvairius interesus ir poreikius.

Šiais metais įvyko didelių pokyčių tobulinant mūsų įmonės politiką, kuri atsispindi mūsų veiklos tinklo plėtimu ir aukštų darbo standartų įgyvendinimu. Dabar siūlome keliones į Latviją, Estiją, Lenkiją, Rusiją, Švediją ir Suomiją.

Jūsų patogumui parengėme naują svetainę, kurią sudaro daugiau nei 150 puslapių ir 250 paveikslėlių, kurioje rasite vertingos informacijos apie Lietuvos istoriją, geografiją ir klimatą, jos miestus, nacionalinius parkus, muziejus, viešbučius ir laisvalaikio pramogas. Taip pat pateikiami duomenys apie Latviją ir Estiją. Interneto svetainės aktualumas slypi tame, kad informacija atnaujinama kas mėnesį. Mes mielai pateiksime visus Jus dominančius, bet dar neatrastus duomenis.

Apsilankę mūsų svetainėje, rasite daugiau naudingos informacijos apie šalį skyriuose „Patarimai“ ir „Sužinokite apie“. Įspūdingiausias vietas ir lankytinas vietas galima atsekti miestų, parkų, muziejų, laisvalaikio skyriuose. Taip pat galėsite susipažinti su populiariausiomis ir ką tik naujai rengiamomis plačiausio spektro ekskursijomis: bendros pažintinės ir ypatingo susidomėjimo, poilsiui ir gydymui, medžioklei ir žvejybai, kongreso delegatams ir verslininkams ne tik Lietuvoje, bet Latvijoje ir Estijoje, Lenkijoje ir Rusijoje (Sankt Peterburge, Maskvoje ir Kaliningrade (Konigsbergas), Suomijoje ir Švedijoje).

Sužinokite aktualią informaciją apie viešbučius, kad išsirinktumėte tai, kas atitinka jūsų kokybės ir biudžeto reikalavimus. Tikimės, kad „Baltijos kelių“ darbuotojų sukurta nauja rezervavimo sistema padės iš anksto užsisakyti visas paslaugas ir rasti geriausią kelionės tipą. Lankstumas ir greita reakcija – tai mūsų darbo stilius, atsižvelgiant į tai, kad Jūsų pageidavimą patenkinsime ne vėliau kaip per dvidešimt keturias valandas.

Vadovaujamės šūkiu, kurį galima trumpai suformuluoti taip: patyrę darbuotojai, aukšta aptarnavimo kokybė, lankstumas ir dėmesys kiekvienam. Galima neabejoti, kad jis bus laukiamiausias svečias, nes mūsų pareiga yra suprasti savo svečius: apie ką jie svajoja ir kokie yra jų norai, kai išleidžia vieną kartą – metų atostogas.
Taigi, jei jums reikia profesionaliai suteiktų paslaugų ar papildomos informacijos, jūsų laukia vienos išskirtinių kelionių agentūrų Lietuvoje – „BALTIC ROADS“ – darbuotojai.