Lietuvos, Latvijos ir Estijos tyrinėjimas Baltijos keliais

Lietuvos, Latvijos ir Estijos tyrinėjimas Baltijos keliais

Mūsų kelionių agentūra nori pristatyti kelionę po tris Baltijos šalis – Lietuvą, Latviją ir Estiją. Pažadame, kad Jus sužavės jos istorija ir tradicijomis, jų senamiesčių architektūra, apsilankymais meno muziejuose, trumpam pailsėsite geriausiuose Baltijos pajūrio kurortuose, pasimėgausite šių šalių unikalios gamtos grožiu.
Šią ekskursiją vadiname „Greitas žvilgsnis į Baltijos šalis“, nes per trumpą laiką aplankysite pagrindines lankytinas vietas. Pažadame, kad keliaudami su „Baltijos keliais“ atrasite Baltijos respublikas!

Atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje Vilniuje.

Ekskursija pėsčiomis po Vilnių, Lietuvos sostinę, kuri buvo įkurta 1323 m., esanti Neries ir Vilnios upių santakoje. Aplankykite žaviausias senamiesčio vietas – Katedros, Prezidentūros rajoną, Vilniaus universitetą, Aušros vartus, Šv. Onos bažnyčią, Šv. Petro ir Povilo bažnyčią.
Aplankykite Vilniaus pilies muziejų – legendinį XIII a. pastatą, iš kurio atsiveria pasakiškas senamiesčio vaizdas. Trijų aukštų bokšto viduje rasite XIII amžiuje buvusios pilies maketus, senovinės amunicijos ir ginklų ekspozicijas, kitus istorinius eksponatus.
Nakvynė Vilniuje.

Išvykimas į Kauną per Trakus. 1321 m. didysis kunigaikštis Gediminas Galvės ežero pusiasalyje pastatė Trakų pilį. Ši pilis trumpai buvo jo žemių sostinė, kol jis 1323 m. persikėlė į Vilnių.
Atvykimas į Kauną, antrą pagal dydį Lietuvos miestą, kuris trumpai buvo laikinoji šalies sostinė (1939-1940). Ekskursija po Kauną apžiūrint puikiai atkurtą senamiestį su XIII a. Kauno pilimi, Rotušė, vietiškai vadinama „Baltąja gulbe“, katedra-bazilika, Perkūno namais, aplankant M. K. Čiurlionio ar Velnio muziejų.
Nakvynė Kaune. Laisvalaikis.

Transfer to Siauliai.

Aplankykite garsųjį Kryžių kalną (11 km nuo Šiaulių). Pirmieji kryžiai iš pradžių buvo pastatyti 1863 m. sukilimui atminti. Mišias čia laikė popiežius Paulius II, viešėdamas Lietuvoje. Galite palikti savo mažą kryžių, kad įgyvendintumėte savo slaptas svajones.
Kelionė į Rundalę Latvijoje ir apžiūrėkite gražius barokinius rūmus, vadinamus Latvijos atsaku Versaliui ir Sans Soucis. Jį suprojektavo Rastrelli, garsėjantis Žiemos rūmais Sankt Peterburge; pastatyta 1736–1767 m. vienam Kuržemės kunigaikščiui.
Pervežimas į Rygą ir nakvynė.

Pusės dienos ekskursija po miestą. Ryga

Latvijos sostinė – vienas didžiausių Baltijos šalių miestų, senovinis Hanzos miestas ant Dauguvos upės kranto, žinomas dėl gotikos, baroko, klasiciškiausios ir Art Nouveau architektūros. Pasigrožėkite senamiesčiu su universiteto pastatais, Operos teatru, Domo katedra. Laisvalaikis.
Nakvynė Rygoje.

Išvykimas į Estijos sostinę Taliną su pakeliu sustojimu Siguldoje, esančiame vaizdingame Gaujos slėnyje, nusėtame urvais ir pilimis ir kartais vadinamame „Latviška Šveicarija“. Siguldoje apžiūrėkite XIII amžiaus riterių pilį ir Gutmanos urvą, susijusį su romantiškomis viduramžių legendomis.
Prieš atvykstant į Taliną, greitas sustojimas Estijos vasaros sostinėje Pernu, kuris vasaros sezonu garsėja paplūdimiu ir naktiniu gyvenimu.
Nakvynė Taline.

Miesto ekskursijos. Estijos sostinė Talinas šiandien yra tikras muziejinis miestelis, išsaugojęs XV a. prekybos miesto bruožus ir bendrą tipiško Hanzos miesto vaizdą. Aplankykite žaviausias vietas, įskaitant Domo kalną, Domo katedrą, Rotušę, Šv. Mikalojaus bažnyčią.
Ekskursija į Rocca-al-Mare etnografinį muziejų. Susipažinkite su XVIII-XIX amžiaus autentiška kaimo architektūra: kaimo smuklės, tvartai, vėjo malūnai, kalvės.
Nakvynė Taline.

Apie mus

Patirkite geriausius Baltijos šalyse su mūsų įsteigta kelionių agentūra kviečia leistis į atradimų ir nuotykių kelionę po žavingą Baltijos regioną.