Raskite ramybę gamtoje: grįžkite į Lietuvą su mūsų kelionių agentūra

Raskite ramybę gamtoje: grįžkite į Lietuvą su mūsų kelionių agentūra

Jei pavargote nuo kasdienių darbų ir miesto triukšmo, atvykite į ramią ir ramią šalį – Lietuvą. Mūsų kelionių agentūra siūlo jums gerą poilsį čia, gamtos šešėlyje. Graži gamta ir sveika atmosfera tikrai yra priežastis atvykti čia atostogauti ar pagerinti savo sveikatą. Siūlome ilgai vaikščioti, važinėtis dviračiu ir pan. Tai sustiprins jūsų kūną ir sielą!

1 diena. Turas prasidės Lietuvos sostinėje Vilniuje. Rekomenduojame jums viešbutį Le Meridien Villon – prabangų viešbutį, esantį savo gražioje aplinkoje su vaizdu į du ežerus ir beržynus. Galite rinktis viešbutį Karolina. kuris yra ramioje parko vietoje.

Mėgaukitės ekskursija po Vilnių su gidu. Ekskursijos metu aplankysite Vilniaus katedrą, Pilies g., Vilniaus universiteto kiemus ir Prezidentūros zoną, Šv. Onos bažnyčią, Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, Aušros vartus su koplyčia, kurioje stovi Mergelės Marijos atvaizdas, Rotušės aikštė. Ypatingą susidomėjimą kelia Geologijos muziejus. Jo parodoje – mineralai ir uolienos iš viso pasaulio, brangakmeniai, meteoritai ir kt.

Ekskursija į Trakus – istorinę Lietuvos sostinę. 1321 m. didysis kunigaikštis Gediminas Galvės ežero pusiasalyje pastatė Trakų pilį. Tai nuostabi vieta pajusti senus Lietuvos istorijos laikus. Pietaujame Trakuose.
Nacionalinė vakarienė vakare: paragaukite mūsų nacionalinių patiekalų ir gėrimų; pramogauti liaudies šou. Nakvynė viešbutyje Vilniuje.

2 diena. Ryte pervežimas iš Vilniaus į Raseinius. Ekskursija po Raseinius: pamatykite nuostabias kaimo vietas ir šio mažo miestelio muziejus. Raseinių muziejus atskleis kai kuriuos Raseinių istorijos ir krašto faktus. Pasivaikščiosite Dainų slėnyje – nuostabioje gamtos vietoje, kur Dubysos upė sujungia dvi labai gražias pakrantes. Papietaukite Raseiniuose, o tada siūlome aplankyti piliakalnius, esančius netoli nuo Raseinių ir pasigrožėti vaizdingu Lietuvos vaizdu. Piliakalniai turi istorinę vertę.

Pervežimas į Kelmę – gražų miestelį, kuriame galima pamatyti labai stiprių ir ilgaamžių ąžuolų, akmenų, apie kuriuos pasakojama daugybė legendų. Didžiausi, Miškas, Perkūno ąžuolai jus tikrai sužavės!
Pervežimas į Šilalę, aplankyti ir apžiūrėti Baublių muziejų. Jį seno ąžuolo kamieno įduboje sukūrė lietuvių rašytojas, kalbininkas, kraštotyrininkas Dionizas Poska.
Pervežimas į Palangą, kur vakarieniaus, apgyvendinimas viešbutyje.

3 diena. Pusę dienos praleiskite Palangoje ir atsipalaiduokite jos botanikos sode, pasivaikščiokite Fairy-tail parke, pakvėpuokite vėjo atneštu oru iš jūros. Pietaujame Palangoje.
Išvykti į Zarasus. Pakeliui pamatysite, kaip keičiasi Lietuvos gamta – nuo sumedėjusių nerijų iki kalvotų ir ežeringų vietovių. Ten pamatysite vieną didžiausių ten esančių akcentų – ąžuolą Stelmūzę – jis laikomas vienu didžiausių ąžuolų Lietuvoje.

Pervežimas į Uteną, ežerų kraštą. Ten pamatysite labai įdomią uolų atodangą. Yra Miško keistybių muziejus – vienintelis toks muziejus Lietuvoje! Vienas vyras pradėjo rinkti įdomias ir neįprastas medžių šakas, šaknis ir kūrė gyvūnų, paukščių figūrėles, skulptūras. Jo kolekcija tapo muziejumi!
Pervežimas į Druskininkus, nedidelį SPA centrą Lietuvos pietuose, esantį pušyne. Nakvynė Druskininkuose.

4 diena. Praleiskite dieną Druskininkuose. Pasivaikščiokite promenada palei Nemuną, aplankykite šio miestelio muziejus ir išgirskite legendas apie šią vietą. Aplankykite Miško aido muziejų, kuriame eksponuojami medžių raižyti darbai, įvairių tipų miškai (fauna ir flora). Pasivaikščiokite šalia muziejaus esančiame parke ir susipažinkite su ragana Tomu Thumbu. Ten išgirsite skirtingus paukščių balsus ir miško čiurlenimą. Druskininkai garsėja Grūto skulptūrų parku. Egzotiška dėl ten esančių sovietinių skulptūrų. Parkas yra vaizdingame ežero gamtos draustinyje.
Pailsėkite ant suoliuko priešais Druskininkų širdį: Druskonio ežerą, kuriame gyvena keletas baltųjų gulbių šeimų. Aplankykite ir Druskininkų bažnyčią bei sveikatos šulinius.
Grįžti į Vilnių.

Apie mus

Patirkite geriausius Baltijos šalyse su mūsų įsteigta kelionių agentūra kviečia leistis į atradimų ir nuotykių kelionę po žavingą Baltijos regioną.